O nas

Kto stoi za tapetami, które oglądasz?
Intro

Decoberry – nasza niewielka, rodzinna firma powstała z potrzeby upiększenia otaczającej nas, najbliższej nam rzeczywistości – własnego domu.

Historia i pomysł

Jesteśmy małżeństwem i podczas urządzania swojego mieszkania natrafiliśmy na problem (między innymi ?) z wyborem tapety – takiej, która odpowiadałaby naszym kryteriom w zakresie jakości, oryginalności (masówka na ogół nie spełnia naszych oczekiwań) i estetyki. Wtedy do głowy wpadł pomysł: stwórzmy sobie tapetę idealną sami! A kiedy ona była już gotowa… uznaliśmy, że przecież nie możemy być jedynymi, którzy potrzebują tapet innych niż wszystkie.

I tak to ruszyło…

Strategy

Jakość i trendy

Na poszukiwaniu i tworzeniu wzorów tapet połowa naszego ówczesnego składu, czyli żona – Natalia, spędziła długie miesiące. Reszta ekipy, czyli mąż – Zbigniew, rozeznawał się wtedy w kwestiach technicznych: druk, materiały, a wszystko najwyższej jakości i w akceptowalnych cenach. To wcale nie takie proste ? Razem badaliśmy trendy rynkowe, jeżdżąc na targi wnętrzarskie (wtedy jeszcze o kwarantannach i obostrzeniach nikt nie słyszał…), jednocześnie dostosowaliśmy je do własnego gustu, nie zapominając o pewnych uniwersalnych zasadach, którymi musi się rządzić wyposażanie wnętrza – nie jest to przecież produkt „na chwilę”.

Nasi artyści

Wtedy nasza raczkująca dopiero ekipa powiększyła się o kolejną osobę – projektantkę Zuzę. Dusza artystki, inspiruje się najbliższym otoczeniem. Uważa, że dobrze dobrany wzór dodaje charakteru przestrzeni, dopełnia ją. Zuza oprócz tworzenia wzorów zajmuje się też wizualizacjami na Wasze indywidualne zamówienie – tworzonymi na podstawie przesłanych przez Was zdjęć własnych ścian i pomieszczeń.

Nazwami naszych wzorów, usystematyzowaniem ich w mniejsze grupy oraz robieniem zdjęć produktów zajęła się Agata – studentka edukacji artystycznej w Instytucie Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie. Jest entuzjastką sztuk plastycznych, w szczególności technik grafiki warsztatowej, a w jednej z nich – serigrafii – stworzyła dyplom artystyczny, broniąc w tym roku tytuł licencjata. Nie ogranicza się jednak i chętnie eksploruje rozmaite dziedziny sztuki, jak na przykład ceramikę artystyczną, odnajdując cząstkę siebie w każdej z nich.

Strategy

Zanim odważyliśmy się ruszyć ze sklepem internetowym, od dnia, w którym wpadliśmy na ten pomysł, minął grubo ponad rok (nasze plany przewidywały trzy miesiące… ha ha). Poprzedziły go kilometry kwadratowe wydruków, analiza jakościowa materiałów, na których drukujemy, sprawdzanie gotowych już wzorów, montaże próbne… Dopiero kiedy byliśmy pewni, że nikt nie będzie zawiedziony jakością naszych tapet, otworzyliśmy się dla Was.

Intro

Ale to nie wszystko!
My też montujemy…

Nasi monterzy

W naszym sklepie możliwa jest również opcja „zakupu” montażu, w którym mamy spore doświadczenie, a za które odpowiada Zbyszek oraz Paweł, monter z wieloletnim doświadczeniem i – jak się okazało – nasz największy krytyk i kontroler każdego szczegółu oraz człowiek rozwiązujący problemy, które mogą pojawić się podczas każdego, nawet najprostszego montażu. Ta opcja dostępna jest na razie w Warszawie i okolicach.

Strategy

Produkcja i dostawa

Nasze tapety tworzone są na Wasze indywidualne zamówienie. Dlatego właśnie czas oczekiwania to ok. 7 dni roboczych – do Waszego domu trafia świeżo wydrukowana, jeszcze ciepła tapeta ? Każdy wzór możemy wyprodukować na różnych strukturach – możecie się z nimi zapoznać w odpowiedniej zakładce. Jeśli nie możecie się zdecydować, zapraszamy do zamówienia próbek – będziecie mogli przymierzyć je na własne ściany i wtedy podjąć ostateczną decyzję.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji – kiedy poszukujecie wzorów idealnych, kiedy nie możecie się zdecydować i kiedy nie jesteście pewni, co najlepiej pasuje do Waszego wnętrza. Na dole strony jest bezpośredni odnośnik do naszego WhatsAppa, możliwy jest oczywiście również kontakt telefoniczny i mailowy. Zapraszamy do naszego sklepu!